rámeček rámeček2 rámeček5 rámeček6 logo technofiber grafická výplň grafická výplň grafická výplň grafická výplň český název anglický název rámeček3 rámeček4
jachta

Jachting

Naše praxe v obchodování s windsurfingovými potřebami nás přirozeně přivedla k souvisejícímu výrobku - vybavení jachet a člunů. Vlastnosti karbonových kompozitů nabízejí na tomto poli širokou oblast výhod oběma stranám - jak výrobci tak uživateli konečného výrobku. Běžně vyrábíme několik produktů, které se doposud setkávají s velmi pozitivním ohlasem ze strany zákazníků. Vyvinuli jsme nové technologické postupy, které umožnily navrhnout jachtové stěžně, jež mohou úspěšně soutěžit s výrobky ostatních světoznámých producentů.

Všechny naše výrobky z lodní oblasti mají polyuretanovou vrstvu, která chrání karbonové kompozity proti zničení UV paprsky.

V současné době jsme schopni a připraveni dodat stavitelům člunů a jachet různé výrobky trubkového tvaru - mohou být velice jednoduché nebo složitější konstrukce či profilu. Vyrábíme též dle individuální zákazníkovy objednávky. (Spíry, spinakrové pně, stěžně, kormidelní píny atd.) Sdělte nám svá přání a zcela určitě nalezneme ideální řešení vašich požadavků. Všechny naše výrobky z oblasti loďařství byly testovány společností Devoti Sailing Ltd. Po testech jsme některé z nich upravili a nyní jsou plně kompatibilní s požadavky výrobců člunů a jachet v podstatě po celém světě. Jsme si jisti, že patří k těm nejlepším na trhu.

rámeček
EU publicita EU publicita
rámeček
© 2010 Technofiber s.r.o. IČO 26224585
Impressum Mapa stránek