rámeček rámeček2 rámeček5 rámeček6 logo technofiber grafická výplň grafická výplň grafická výplň grafická výplň český název anglický název rámeček3 rámeček4

Sportovní potřeby

Výhody triaxiálně pletených uhlíkových kompozitů, jež tvoří základ řady kompozitních produktů společnosti Technofiber, jsou uplatňovány v rámci mnoha sportů i kategoriích velmi různorodých sportovních vybavení.

Vedle "technických" sportů jako jsou sportovní auta, letadla, jachty, čluny či windsurfing, se kompozitní materiály rovněž používají při výrobě "jednoduššího" sportovního zboží. Kompozity jsou využívány všude tam, kde jsou výhodami pevnost, pružnost, vysoký stupeň tuhosti a především nízká hmotnost. Nejedná se pouze o "in" sporty 21. století, ale také o velmi tradiční sporty jako jsou lední hokej, kanoe, kajak, cyklistika (např. na kole Pells z našich trubek se Lada Kozlíková umístila na 4. místě na OH v Athénách), či pro motocyklový sport dodáváme výfuky pro motocrossové motorky, atd.

Mnohé ze zmiňovaných produktů prošly dlouhým a složitým vývojem a tak není vůbec snadné se v této oblasti prosadit jako výrobce a významný "hráč". Uspěli jsme, a tato skutečnost se odráží v naší výrobě a konstrukční filosofii, ať už mluvíme o polotovarech nebo o konečných výrobcích.

Našimi zákazníky jsou výrobci hokejek, florbalových holí, stejně tak jako výrobci pádel a vesel. Ve spolupráci s nimi neustále vyvíjíme nové produkty a nebo polotovary. Většina z nich jsou buď značkoví výrobci nebo objednávají zboží, které bylo již vyrobeno na zakázku pro jiné odběratele.

rámeček
EU publicita EU publicita
rámeček
© 2010 Technofiber s.r.o. IČO 26224585
Impressum Mapa stránek