rámeček rámeček2 rámeček5 rámeček6 logo technofiber grafická výplň grafická výplň grafická výplň grafická výplň český název anglický název rámeček3 rámeček4

Další výrobky

Jak můžete vidět níže, Technofiber není jen "výrobce windsurfingových stěžnů” – naše škála výrobků je široká a jsme zapojeni i do výzkumu a vývoje v oblasti kompozitních materiálů!

Válce pro velké tiskařské lisy

Kovové válce jsou těžké a rychlost s jakou moderní tiskařské lisy pracují vytváří tření, které po čase značně opotřebí ložiska nesoucí tyto válečky. Tento problém řešíme tak, že dodáváme válečky, které jsou mnohem lehčí, zato však tužší než je ocel. Jejich používáním budou vaše kuličková ložiska vašeho lisu v provozuschopném stavu mnohem déle a po určité době vám nejen ušetří údržbu, ale peníze.

Kompozitní trubky pro výrobu hudebních nástrojů

V současné době dodáváme tyto výrobky například světově proslulé "kytarové manufaktuře" Furch, založené v Brně. Tuhost karbonových trubek je daleko lepší než kovových trubek - přesto jsou naše výrobky lehké jako pírko! Podporují krk kytary, dodávají mu pevnost a poskytují odolnost vůči ohybu. (Tj. provedeno ve vysoké kvalitě - jako např. pro kytary značky Furch)

Více informací o produktech společnosti Furch na: www.furch.cz

Trubky pro výrobce otočných stolů

Dodáváme karbonové trubky velmi malých průměrů několika výrobcům otočných stolů pro obráběcí stroje, jak v EU, tak i v ostatních částech světa. Opět, tuhost a malá váha karbonových kompozitních materiálů je zde důležitým faktorem. Výztuhy otočných stolů zvyšují znatelně užitnost a přesnost celého stroje, tím, že tlumí vibrace celého systému.

Výztuhy pro dlouhé pušky

Vyvinuli jsme - ve spolupráci s několika českými výrobci pušek – karbonové výztuhy pro některé prototypy přesných pušek. Zatím se jedná o vývojové typy, ale výsledky zkoušek jsou více než slibné. Karbonová "obálka" zamezuje nebo zmenšuje pohyby a vibrace hlavně během pohybu kulky v ní a tím zvyšuje přesnost zásahu. Výzkum a vývoj těchto projektů pokračuje.

rámeček
EU publicita EU publicita
rámeček
© 2010 Technofiber s.r.o. IČO 26224585
Impressum Mapa stránek