rámeček rámeček2 rámeček5 rámeček6 logo technofiber grafická výplň grafická výplň grafická výplň grafická výplň český název anglický název rámeček3 rámeček4

Motorismus

Výzkum a vývoj v této oblasti jsme započali v roce 2009 a až dosud jsme pracovali na tlumičích a dalších podobných trubicovitých nebo polotrubicovitých automobilových součástkách. V průběhu následujících let hodláme v tomto vývoji pokračovat. V roce 2010 jsme také začali vyrábět air-boxes (vykrývají spotřebu vzduchu v závodních motorech) pro několik typů závodních automobilů BMW. Zkušenosti naší společnosti s technologií triaxiálního pletení jsou od počátku naší činnosti základem spolupráce s různými automobilkami, a to i s takovými renomovanými výrobci jako jsou např. Ford a McLaren.

obrázek výfuku

Široké spektrum kompozitních prvků naší výroby nabízí uplatnění i firmám zabývajících se sportovními úpravami automobilů a motocyklů. Vedle standardních profilů nám naše technologické zařízení umožňuje malosériovou, případně prototypovou výrobu různých profilů přesně dle požadavků našich zákazníků.

Odbyt je doposud zcela uspokojivý - obchod probíhá přes internet. Pokud projevíte zájem, velice rádi Vám poskytneme podrobnější informace. Napište nám!

rámeček
EU publicita EU publicita
rámeček
© 2010 Technofiber s.r.o. IČO 26224585
Impressum Mapa stránek