rámeček rámeček2 rámeček5 rámeček6 logo technofiber grafická výplň grafická výplň grafická výplň grafická výplň český název anglický název rámeček3 rámeček4

O firmě

Společnost TECHNOFIBER nabízí široký sortiment high-tech kompozitních výrobků a polotovarů pro celou řadu sportovních odvětví i průmyslových aplikací. V současnosti se podnik nachází ve vlastním objektu ve Slavkově u Brna s více než 1 500 m² výrobní plochy.

Výrobní závod Slavkov

Všechny komponenty high-tech produktů jako např. F16, Saab Gripen, vozy F1, sportovní kola či windsurfingové stěžně mají některé společné vlastnosti. U jejich důležitých součástí je požadována pevnost, výkon, flexibilita a vysoký stupeň spolehlivosti. A proto jsou vyráběny moderní technologií triaxiálního splétání uhlíkových vláken, která je základem všech kvalitních kompozitních výrobků.

Naše léty prověřené zkušenosti potvrzují, že naplétané kompozity (nebo ty, ve kterých náplety převládají) jsou extrémně odolné vůči zlomu a přesto překvapivě lehké. Všechny vyrobky společnosti TECHNOFIBER jsou vyrobeny jedinečným postupem biaxialního a triaxialního opletení na elektronicky řízeném oplétacím stroji.

rámeček
EU publicita EU publicita
rámeček
© 2010 Technofiber s.r.o. IČO 26224585
Impressum Mapa stránek