rámeček rámeček2 rámeček5 rámeček6 logo technofiber grafická výplň grafická výplň grafická výplň grafická výplň český název anglický název rámeček3 rámeček4

Současnost

Současným výrobním programem společnosti jsou výrobky z kompozitních materiálů, převážně z uhlíkových a skleněných vláken, především výroba sportovního zboží. Firma nyní vyrábí stěžně pro jachty a malé lodě (a celou řadu dalších lodních součástek), windsurfingové stěžně (v návaznosti na osmiletý vývoj firmy Dynafiber USA) a dále různé polotovary a součásti z kompozitních materiálů pro náročné aplikace.

Technofiber je jednou z mála firem na území naší republiky, které zvládly náročnou technologii zpracování kompozitu. Narozdíl od konkurenčích společností se firma soustřeďuje především na vývoj,který realizuje ve spolupráci s vysokými školami. Dále řeší specifické požadavky zákazníků na jimi definované vlastnosti výrobků. Společnost se může pochlubit také celou řadou významných odběratelů jako jsou např. JE Temelín, Armáda ČR, či TOS Hulín. Většina projektů i nadále pokračuje dalšími fázemi.

Do budoucna se společnost obrací spíše k automobilovému průmyslu a novým možnostem v elektrotechnice a obnovitelných zdrojích. Sportovní zboží bude realizovat pouze na konkrétní objednávku zákazníka. I nadále však hodlá spolupracovat s vysokými školami na dalším rozvoji technologií (vytvrzovací komory, autokláv, bezpečné branky apod.). Veškerý výzkum a vývoj bude aplikován do nových oblastí a Vámi požadovaných produktů.

rámeček
EU publicita EU publicita
rámeček
© 2010 Technofiber s.r.o. IČO 26224585
Impressum Mapa stránek